Başkan’ın Mesajı

Değerli Boğazlıyan’lı Hemşehrilerim;

Türkiye’nin kalkınmasındaki önemli etmenlerden en önemlisinin belediyeler olduğuna inanarak yasaların belirlediği görevlerimi gereğince yerine getirebilmek için yine yasaların kuralları ve yetkimi sınırlarını dahilinde var gücümle çalışacağım.

Görevimi bu inançla yerine getirirken bulunacağım makam, hiçbir kişisel yada siyasi çıkar uğruna asla ve asla kullanmayacağım, ve beni ben kılan tüm manevi değerlere, Vatanıma ve Milletime sadakatle bağlı kalacağım.

Görevimin başındayken, sadece makamında oturan sorun dinleyen bir “Başkan” değil, her sorunu yerinde tespit etmek, her haklı talebi yerinde incelemek, her sorun zamanında çözebilmek için her zaman, sizlerle olacağım.

Gösterdiğiniz teveccüh sonunda, bu kutsal görevi ifa ederken sorumluluk bilinci ile hareket edeceğim, sorunlarımıza ve onlara kesin çözüm getirecek hizmetleri, hiçbir ayırım yapmaksızın tüm Hemşehrilerimle, samimiyetimle ve eşit olarak paylaşacağım.

Kapımı herkese ve her zaman ardına kadar açık tutacağıma, modern yaşamın gereklerini yerine getirmek için insanlığın ve temel ilkelerinden ayrılmaksızın, dürüst ve özverili bir şekilde çalışarak, ekonomik, sosyal ve kültürel düzeyimizi daha ileri taşıyacağım.

30 Mart 2014 tarihindeki seçimde bana vermiş olduğunuz bu yetki ile yukarıdaki ilkelere bağlı hizmet yapacağıma söz veriyorum.

Hamdi ERDAL
Boğazlıyan Belediye Başkanı